real time web analytics
Snapseed Apk İndir Download Fotoğraflarınızı düzenleyin - Android Programlar

Snapseed Apk İndir Download Fotoğraflarınızı düzenleyin

Snapseed Apk İndir Download Fotoğraflarınızı düzenleyin

Uygulama Adı :Snapseed
Sürüm :2.17
Gerken Android Sürümü:Android 4.1 ve üzeri

Snapseed bilgisayarda kullanılan Photoshop tarzı bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Özellikle instagram ve Facebook gibi sosyal ağ platformlarınız kullanıyorsanız telefon ya da tabletinizde olması gereken olmazsa olmaz yazılımlardan biridir. Cep telefonunuzla fotoğrafı çektikten hemen sonra bu program ile fotoğrafınızı ham halinden bir şahesere dönüştürebilirsiniz. Photoshop’ ta çok fazla bilgi ve zaman gerektiren işlemleri Snapseed ile saniyeler içinde telefonunuzun ekranından yapabilirsiniz.

Uygulama içinde fotoğraflar üzerinde yapabileceğiniz işlemler aşağıdaki başlıklarla belirtilmiş.Sürekli kullandığım bir uygulama olduğu için bir kaç özelliğinden ve bu özellikler ile neler yapılabileceğinden bahsedeyim biraz.

https://www.birhayalinpesinde.com/ingiltere-vizesi-nasil-alinir

Bu adresten aldığım bir fotoğraf üzerinde bir kaç işlem yapalım

Londra-İngiltere-800x416

Öncelikler Snapseed’ i açıyoruz.Sol üstte gördüğünüz AÇ butonuna tıklayarak telefon ya da tabletinizde ki fotoğraflarınızdan birini seçiyorsunuz ben yukarıda ki adreste bulunan fotoğrafı seçtim. Sonrasında fotoğraf, sağ alt tarafta bir düzenleme butonu ile beraber ekrana gelecek, bu butona tıkladığınızda program ile yapabileceğiniz (ilk başta ki resimlerde bulunan ARAÇLAR, FİLTRELER ve YÜZ) işlemler açılacak.

HDR filtresini seçtiğinizde altta ki gibi bir görüntü elde edeceksiniz.Dramatik filtresini seçtiğinizde altta ki gibi bir görüntü elde edeceksiniz.


Sihirli Parıltı filtresini seçip parmağınızı ekranda en sağa kaydırdığınızda altta ki gibi bir görüntü elde edeceksiniz.


Bu çalışmalara metin de ekleyebilirsiniz.

Alt tarafta yapılabilecekleri göstermek adına düzenlediğim bir kaç fotoğrafı bulabilirsiniz.

En sonda en iyi özelliklerinden biri geliyor.

Araçlarda bulunan “İyileştirme” özelliğini kullanarak fotoğraf üzerinde bulunan, fotoğrafta olmasını istemediğiniz bir nesne ya da bölgeyi parmağınızla seçerek tamamen yok edebilirsiniz.

Bu özellik Photoshop’ta bulunan Doldur (Shift+F5) özelliğine karşılık gelmektedir.

Şimdi de bu özelliği kullanarak kaydettiğim bir fotoğrafı ekliyorum umarım yukardakilere göre farklı olan kısmı bulabilirsiniz.  Instagram’ da paylaştığım fotoğrafların büyük çoğunluğunda Snapseed kullanıyorum. Eğer galerimi incelemek isterseniz link burada  https://www.instagram.com/bekir_ozturk/

Program linki ve hdr işlemini uyguladığım bir video aşağıda esen kalın :)

Snapseed Apk İndir